Fyzioterapie Fyzioaktiv.cz - DejSeDohromady.cz

Jak Vám pomůžeme?


Koncept pohybové terapie FYZIO Aktiv vznikl na základě dlouhodobých zkušeností odborníků z oblasti fyzioterapie. Kombinuje v sobě nejmodernější anatomické poznatky, principy přirozeného pohybu a návody na jejich zapojení do každodenních aktivit a sportu. Díky tomu nabízí ideální řešení i pro náš moderní způsob života.

Koncept staví na precizní diagnostice pohybového aparátu a sestavení individuálního rozvojového plánu. Ten se skládá z jednoduchých „minutových“ cviků, které můžete provozovat téměř kdekoliv a z individuálně cílených návodů jak anatomicky správné pohyby integrovat do každodenního života a sportu. Díky tomu je změna trvalá ať již jde o odstranění bolestí a deformit, nebo o fyzický rozvoj.

Úvodní konzultace a terapie


Zkušený fyzioterapeut provede na úvodní konzultaci diagnostiku stávajícího stavu vašeho pohybového aparátu a vysvětlí vám souvislosti mezi tímto stavem a případnými zdravotními problémy. Následně na základě vašich potřeb a možností vytvoří plán následné terapie. Ta se zaměřuje na odstranění bolestí, prevenci vzniku bolestí, nebo fyzický rozvoj pohybového aparátu a plán integrace anatomicky správných pohybových stereotypů do každodenních a sportovních aktivit. Součástí plánu jsou konkrétní „minutové“ cviky, které jsou vhodné i samostatnému cvičení doma.

Na úvodní konzultaci se můžete kdykoli objednat a využít tak akční cenu 300 Kč.

Další terapie, konzultace a kontroly


V rámci dalších setkání se budete věnovat dalšímu rozvoji pohybového aparátu, zhodnocení dosažených výsledků a přizpůsobení individuálního plánu. Změnu můžete pocítit již po třech návštěvách, ale záleží především na vašem stavu a aktivním přístupu. Dle vašich potřeb a možností se také můžete zapojit do tematicky zaměřených lekcí Skupinového cvičení.

Skupinové cvičení


Cílem skupinového cvičení je kontrola správnosti provádění cviků, jejich opakování a zdokonalování, ale i motivace vyplývající ze skupinové dynamiky. Skupinové cvičení probíhá v uvolněné atmosféře malých skupinek (max. 8 osob) pod odborným dohledem zkušeného fyzioterapeuta.


Úvodní konzultace jen za 300 Kč

Objednávkový formulář


Jak postupovat?

  • 1. Vyplníte formulář
  • 2. Zavoláme Vám a domluvíme termín
  • 3. Dostavíte se na konzultaci

 
 

Co konzultací získáte?

  • 60 minut pohybové terapie
  • Diagnostiku pohybového aparátu
  • Aktivizaci a relaxaci problémových svalových skupin
  • Individuální plán, jak se dlouhodobě či trvale zbavit bolesti
  • Motivaci ke změně

 

Zkušenosti klientů


Slečna Martina:
"V mých 25 letech mi začaly potíže s bolestmi zad, které se neustále zhoršovaly. Navštívila jsem spoustu rehabilitačních center, vyzkoušela různé alternativy, ale bolesti zad se stále vracely. Nyní, díky konceptu pohybové terapie můžu říci, že konečně rozumím příčině svých problémů, které mi doposud žádný lékař nebyl schopen vysvětlit a systematicky pracuji na jejich odstranění."